smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Pigus kreditas: ką daryti, kad skolinantis nereikėtų permokėti?

Kai buvo vykdoma sociologinė apklausa siekiant suprasti Lietuvos gyventojų finansinių paslaugų poreikius, rezultatuose išsiskyrė du dalykai. Vienas iš jų, kurį paminėjo apie 90% visų apklausų gyventojų buvo siekis gauti finansines paslaugas kuo pigiau. Antroje vietoje, bet jau tik su 60% apklaustųjų pritarimu buvo paslaugų suteikimo greitis. Taigi, kas liečia paskolas, tai kaina ir paskolos suteikimo greitis yra svarbiausi kriterijai pagal kuriuos Lietuvos gyventojai sprendžia kur kreiptis dėl finansinių paslaugų.

Moteris imą greitą kreditą

Skaityti daugiau...

Kaip turtingieji elgiasi su pinigais

Kaip taupo turtingiAr kada nors pastebėjote, kad labai turtingi žmonės (pabrėžiame – LABAI TURTINGI) įprastai perka gerokai rečiau, tačiau, jei perka – perka labai brangius pirkinius. Ar tokiais atvejais jūs pamanydavote, kad jie tai daro tik dėl to, jog gali sau tai leisti ir yra pripratę prie prabangos? Nors kai kuriais atvejais taip yra iš tikrųjų, labai dažnai turtingi žmonės perka rečiau, bet brangiau dėl vienos svarbios priežasties – jie supranta prekės vertę.

Skaityti daugiau...

DUK: Vartotojo mokumo vertinimo procedūra

galvojaKiekvieno vartotojo mokumo vertinimo procedūra privalo būti atliekama atsižvelgiant į visus mūsų šalyje galiojančius įstatymus ir vidines kreditorių taikomas taisykles. Nei vienas vartotojas šiandien negali gauti vartojamosios paskolos internetu, jei jis nėra mokus ir neatitinka kreditorių keliamų reikalavimų. Todėl labai svarbu žinoti į kokius veiksnius atsižvelgia kreditoriai atlikdami į juos besikreipiančių vartotojų mokumo vertinimą.

Skaityti daugiau...

Kiek uždirbo bankai praėjusiais 2018 metais?

Sakoma, kad visos gautos pajamos turi būti kruopščiai skaičiuojamos – tik tokiu atveju, bus galima adekvačiai įvertinti tikrąją padėtį bei suprasti, kokia linkme einama. Nors dažniausiai žmones domina jų asmeninės pajamos ar tam tikrų verslo subjektų (pavyzdžiui, įmonių, kuriose jos dirba), negalima pamiršti iš bankų. O kokiomis pajamomis džiaugiasi pastarieji? Pabandykime apžvelgti, kiek praėjusiais metais uždirbto mūsų šalyje veiklą vykdantys bankai.

paskolos ir kreditai nešė rekordinį pelną bankams

Skaityti daugiau...

Puslapis 1 iš 6

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00