smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Ar tikrai skolintis internetu kainuoja brangiau?

Ar tikrai?Lietuvoje tūkstančiai žmonių kiekvieną mėnesį savo poreikiams tenkinti kreipiasi dėl kredito į smulkiuosius vartojimo kreditus teikiančias bendroves. Visuomėnėje vyrauja nuomonė, kad tokie (greitieji) kreditai yra ženkliai brangesni už bankų siūlomus vartojimo kreditus ar kredito korteles su kredito limitu. Tačiau ar tikrai?

Svetainėjė paskolas.lt galite nesunkiai įsitikinti, kad smulkieji vartojimo kreditai neretai yra visai nemokamai. Šiuo metu net 4 bendrovės siūlo nemokamai pasiskolinti pirmąjį kartą. Analogišku pasiūlimu šiai dienai negali pasigirti nei vienas Lietuvoje veikiantis komercinis bankas ar kredito unija.

Nemokamai greitąsias paskolas internetu siūlo litcredit, sohocredit, smscredit bei smspinigai bendrovės. Tiesa šiek tiek paskola vistiek kainuoja. Tačiau pinigai yra mokami ne greitųjų paskolų bendrovei, bet komerciniam bankui, į kuriame esančia besiskolinančiojo asmeninė sąskaitą yra pervedami pinigai. Šiuo met skirtingi bankai, taiko skirtingus apmokestinimus už įskaitytas lėšas. Bet suma paprastai neviršyje 3 litų. Panašią sumą dar teks sumokėti, kuomet norėsite atsiskaityti su kreditoriumi.

Nors pirmai paskolai ir yra taikomas sumos limitas, tačiau pasiskolinus iš keleto bendrovių galima bendroje sumoje gauti ne vieną tūkstanti litų. Tuo tarpu besiskolinat iš komercinių bankų už šią sumą jau tektu atseikėti kelis šimtus litų palūkanų bei sutarties mokėsčių. O kur dar ilgai trunkantis svartstymas ir dokumentų rinkimas.

Įvertinus visas aplinkybes, peršasi veinareikšmiškos išvados - jei jums reikia nedidelės paskolos (iki 3 tūkstančių litų), verčiau apsimoka skolintis iš keletos greitųjų kreditų bendrovių nei iš komercinių bankų. Tai ir kainuos pigiau ir užims nepalyginamai mažiau laiko. Juk visų prašymų užpildymui ir atsakymui gauti, pakaks tik 40 - 60 minučių, praleistų priešais kompiuterio monitorių.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?