smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Planuojate pirkti automobilį lizingu?

perka autoDažnas žmogus pamąsto apie naujesnį automobilį, o didelės kuro kainos neretai skatina rinktis ekonomiškesnę transporto priemonę, todėl vis dažniau sutinkamos paskolos automobiliui įsigyti, kurioms ryžtasi įvairių pajamų ir poreikių turintys žmonės.

Kadangi kreditavimo įstaigos sutinka finansuoti ne tik naujus, iš autorizuotų pardavėjų įsigyjamus automobilius, paskolos transporto priemonėms įsigyti būna nuo kelių iki kelių šimtų tūkstančių. Dėl to, jei Jums tereikia vos keletą ar kelioliką tūkstančių litų kainuojančio automobilio, kreditas ir finansinė pagalba gali pagelbėti, o automobilį galėsite pirkti kokį tik norite (gausite finansavimą ne konkrečiam automobiliui, o pinigus, kuriuos galėsite panaudoti pirkdami automobilį tiek pagal skelbimus internete, tiek automobilių turguje, tiek ir iš įmonės). Šiuo metu Lietuvos rinkoje veikia ir specializuotos automobilių lizingo bei paskolų už automobilius bendrovės. Viena populiariausiu yra Mogo, kuri siūlo ne tik automobilių lizinga, bet ir paskolas už automobilius.

Skolinantis automobiliui vertėtų pagalvoti apie tai, kad paskola transporto priemonei privers Jus keletą metų (dažniausiai suteikiamos paskolos iki 60 mėnesių) mokėti nustatyto dydžio įmokas, o automobilis, jei tai ne antikvaras, nuvertės, todėl gali būti ir taip, kad jį pardavę po kurio laiko neatgausite nė pusės sumokėtos sumos. Žvelgiant iš kitos pusės, paskolos leidžia pasielgti taip, kad jau dabar galėtumėte vairuoti naujesnį, ekonomiškesnį ar saugesnį automobilį, net jei piniginėje šiuo metu ir švilpia vėjai, o už senąjį savo automobilį gavote juokingai mažą sumą pinigų. Tad įvertinkite savo galimybes bei įsigykite naujesnį automobilį arba atsisakykite paskolos ir taupykite.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?