smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Verslo finansavimo būdai

Verslas visada buvo ir bus viena svarbiausių sričių, o jį turintiems – visada bus aktualus klausimas, kaip gauti paramą verslo steigimui arba plėtrai. Skeptikai, manantys, kad verslas – tik jų pačių reikalas, turėtų pakeisti savo nuomonę išgirdę apie tai, kad iš tiesų jie nėra vieni – egzistuoja ne vienas būdas, kaip gauti paramą savo verslui. Taigi, pats metas juos aptarti.

paskolos verslui

ES parama verslui

Bene vienas realiausių būdų gauti paramą savo verslui, yra susiję su ES. Kaip žinia, būtent ES finansuoja daugybę įvairių verslo projektų, tad vienu iš jų gali tapti ir jūsų verslo projektas. Vis dėlto, nereikėtų manyti, kad šis procesas yra labai paprastas ir tam nereikia daug pastangų – priešingai, iš tiesų tai reikalauja atsakingo bei išankstinio pasiruošimo. Visų pirma, reikėtų pradėti nuo, kad ES finansuoja tikrai ne visus projektus, todėl pirmoji jūsų laukianti užduotis yra pasidomėti, ar jūsų projektas apskritai gali būti finansuojamas. Jei taip, būtina pasidomėti, kokius reikalavimus jis turi atitikti ir parengti juos atitinkantį projektą. Belieka tik pridurti, kad jei ši užduotis jums atrodo pernelyg atsakinga, verta kreiptis pagalbos į profesionalus.

Subsidijos darbo vietai įkurti

Ne paslaptis, kad būtent jaunimas turi daug kūrybingų ir įdomių idėjų. Vis dėlto, jas įgyvendinti gali būti ne taip jau ir lengva – jei pakanka vaizduotės, išmonės bei gebėjimų, tai neretai yra susiduriama su kur kas žemiškesniais dalykais, pavyzdžiui, pinigų trūkumu. Vis dėlto, jei turite idėją ir norite ją išpildyti, tačiau trūksta pinigų, nereikia manyti, kad jums niekas negali padėti. Lietuvos darbo birža jaunimui suteikia galimybę gauti subsidijas darbo vietai įkurti. Priklausomai nuo visų aplinkybių bei sąlygų, jauniems žmonėms gali būti suteikiama net 15,2 tūkstančio eurų, kurie yra panaudojami darbo vietai įkurti. Taigi, tai – puiki galimybė pradėti nuosavą verslą.

Kreditai verslui

Pats metas įvardinti ir dar vieną priemonę, kuri taip pat yra vert jūsų dėmesio. Tai – kreditai verslui. Šiandien kreditai verslui yra ypač populiarūs ir šiuo aspektu nusileidžia tik kreditams būstui įsigyti. Taigi, šiandien kreditai verslui yra puiki galimybė ne tik užtikrinti savo verslo progresą ar sėkmę, bet ir siekiant atlikti realius darbus, pavyzdžiui: atnaujinti patalpas, investuoti į darbuotojų mokymą ir pan. Vis dėlto, taip pat svarbu atminti, kad kreditas verslui yra labai rimtas sprendimas, todėl jis turi būti labai gerai apgalvotas. Svarbu ne tik atsakyti sau į klausimą, kokia suma jums yra reikalinga, bet ir įvertinti jūsų verslo ekonominę situaciją. Jei planuojama pasiskolinti ypač didelę sumą pinigų, tokiu atveju vertėtų pasikonsultuoti ir su profesionalais. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šiandien yra daugybė kreditus dalijančių įstaigų, todėl rinktis reikia atsakingai – apsvarstykite, kuri iš jų gali pasiūlyti palankiausias sąlygas.

"Invega" šiuo metu rengia naują sutelktinio finansavimo verslui projektą - "Avietė". Projekte dalyvaus sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimo platformos, o dalį su kreditais susijusių išlaidų padengs investicijų ir verslo garantijos (INVEGA). Planuojama, kad pagal šią programa bus galima pasiskolinti lėšų verslo poreikiams, o grąžinimo terminas bus iki trijų metų.

Kaip matyti, jei jūsų tikslas yra verslo augimas bei plėtra, jūsų tikrai nesate vienas – egzistuoja ne vienas būdas, kaip gauti paramą sumanymams įgyvendinti. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kartais įmanoma ne visi būdai, todėl pirmiausia verta įvardinti tinkančius, o iš jų rinktis tą, kuris užtikrina pačias geriausias sąlygas. Taip pat svarbu įvertinti ir papildomas sąlygas: štai,  pavyzdžiui, Lietuvos darbo biržos suteiktos subsidijos darbo vietai įkurti  gali būti negrąžinamos, jei darbo vieta yra išlaikomai ilgiau nei 3 – ejus metus.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00