smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

DUK: Vartotojo mokumo vertinimo procedūra

galvojaKiekvieno vartotojo mokumo vertinimo procedūra privalo būti atliekama atsižvelgiant į visus mūsų šalyje galiojančius įstatymus ir vidines kreditorių taikomas taisykles. Nei vienas vartotojas šiandien negali gauti vartojamosios paskolos internetu, jei jis nėra mokus ir neatitinka kreditorių keliamų reikalavimų. Todėl labai svarbu žinoti į kokius veiksnius atsižvelgia kreditoriai atlikdami į juos besikreipiančių vartotojų mokumo vertinimą.

  • Gaunamos mėnesinės pajamos. Kiekvienas žmogus, kuris nori gauti paskolą, privalo suprasti, kad kreditoriams yra labai svarbios jo gaunamos oficialios mėnesinės pajamos. Ir būtina atkreipti dėmesį į žodį „oficialios“. Kreditoriai visuomet vertina tik oficialias ir oficialiais dokumentais pagrindžiamas pajamas. Todėl turite būti tikri, kad jūs galėsite pagrįsti visas pajamas, kurias norėtumėte, jog vertintų jūsų pasirinkti kreditoriai.
  • Turimi finansiniai įsipareigojimai. Finansinių įsipareigojimų dydis labai tiesiogiai nulemia ir kreditorių atsakymą. Jei jūs turėsite pernelyg daug finansinių įsipareigojimų, neturėsite galimybės gauti paskolą. Jei jūs į kreditorius kreipsitės su bendraskoliu, tuomet jūsų bendroms pajamoms bus taikoma 40% finansinių įsipareigojimų riba. Tai reiškia, kad jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai negalės viršyti minėto visų gaunamų mėnesinių pajamų procento. Jei jis jau bus pasiektas ar būtų viršytas gavus naują paskolą, kreditoriai vartotojui pateiktų neigiamą atsakymą, atmesdami jo pateiktą paraišką. Kuo finansinių įsipareigojimų yra mažiau, tuo lengviau tampa sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.
  • Šeimyninė padėtis. Kreditoriai vertina ir žmogaus šeimyninę padėtį. Jei žmogus, kuris nori gauti paskolą internetu, gyvena santuokoje, tuomet iškyla klausimas, kokios pajamos bus vertinamos – tik vieno iš sutuoktinių, ar visos šeimos pajamos. Nuo to labai tiesiogiai gali priklausyti ir žmogaus galimybės gauti paskolą internetu. Todėl neretai dėl paskolos internetu yra veiksmingiau kreiptis kartu su bendraskoliu.
  • Darbo stažas. Jei jūsų darbo stažas paskutinėje darbovietėje nesieks bent keturių mėnesių, jūs negalėsite gauti paskolos tol, kol jūsų darbo stažas nepasieks minimalios ribos. Todėl jei jūs ką tik įsidarbinote naujoje darbovietėje, nepaisant to, kad galbūt iki šiol ankstesnėje darbovietėje buvote pradirbę daugiau nei dešimt metų, kreditoriai jums paskolos nesuteiks.
  • Gyvenamoji vieta. Galbūt jums tai skamba pakankamai neįprastai, tačiau kreditoriai taip pat įvertina ir tai, kuriame mūsų šalies mieste gyvena į juos besikreipiantis fizinis asmuo. Be to, yra atsižvelgiama ir į pačią gyvenamąją vietą, t.y. fizinę vietą, kurioje žmogus tuo metu gyvena. Jei žmogus neturi nuosavo būsto ir jį nuomojasi, tai taip pat neigiamai paveikia jo finansines galimybes ir sumažina tikimybę gauti paskolą.
  • Asmeninis kredito reitingas. Daugelis pripažįsta, kad vartotojo asmeninis kredito reitingas vaidina bene patį svarbiausią vaidmenį, kai yra atliekamas vartotojo mokumo vertinimo procesas, kadangi asmeniniam kredito reitingui tiesioginės įtakos turi daugybė anksčiau jau minėtų veiksnių – nepamirštant ir asmeninės kredito istorijos.
  • Asmeninė kredito istorija. Asmeninėje kredito istorijoje atsispindi visi iki tol žmogaus priimti finansiniai sprendimai, todėl jei jūs buvote gavę ne vieną paskolą ir galbūt viename ar kitame gyvenimo etape buvote praleidę bent vieną paskolos grąžinimo įmoką, visa tai atsispindės ir jūsų asmeninėje kredito istorijoje.
  • Papildomi veiksniai. Kreditoriai gali taikyti ir papildomus reikalavimus, atsižvelgdami į savo vidinę tvarką ir vidines taisykles, todėl galite būti tikri, kad šiandien vartotojų mokumo vertinimo procesas yra kompleksinis ir vyksta labai atsakingai.

Parengta pagal https://finance43.com/lt/straipsniai/103-kaip-pagerinti-savo-kredito-reitinga medžiagą.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00