smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Kaip turtingieji elgiasi su pinigais

Kaip taupo turtingiAr kada nors pastebėjote, kad labai turtingi žmonės (pabrėžiame – LABAI TURTINGI) įprastai perka gerokai rečiau, tačiau, jei perka – perka labai brangius pirkinius. Ar tokiais atvejais jūs pamanydavote, kad jie tai daro tik dėl to, jog gali sau tai leisti ir yra pripratę prie prabangos? Nors kai kuriais atvejais taip yra iš tikrųjų, labai dažnai turtingi žmonės perka rečiau, bet brangiau dėl vienos svarbios priežasties – jie supranta prekės vertę.

Įsivaizduokite, kad jūs turite įmonę ir šią akimirką bandote išspręsti jums svarbų klausimą – samdyti darbuotoją ir jam mokėti nemenko dydžio atlyginimą, ar vis dėlto kreiptis į atitinkamų paslaugų bendrovę ir pasinaudoti jų siūlomais sprendimais žemesne kaina, tokiu būdu išvengiant naujos darbo vietos sukūrimo. Atitinkamų paslaugų teikėjų samdymas atrodo pigesnis, tačiau labai tikėtina, kad tokio sprendimo atveju paslaugų kokybė bus prastesnė ir laiko jūsų įmonei bus skiriama gerokai mažiau. Todėl tokioje situacijoje labai tinka viena taisyklė – „maži mokesčiai nėra lygu mažai kainai“.

Jei vis dar nesupratote, kaip visa tai yra susiję, paaiškinsime. Bėgant laikui prasti sprendimai, klaidos ir blogas planavimas gali nulemti kur kas didesnes išlaidas. Tuo tarpu, jei iš anksto yra sumokama daugiau – viso to galima išvengti. Ir tai tikrai nereiškia, kad reikia mokėti daugiau pinigų vien dėl pinigų išleidimo. Tai tiesiog reiškia, kad būtina suprasti tikrąją vertę.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00