smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Pigus kreditas: ką daryti, kad skolinantis nereikėtų permokėti?

Kai buvo vykdoma sociologinė apklausa siekiant suprasti Lietuvos gyventojų finansinių paslaugų poreikius, rezultatuose išsiskyrė du dalykai. Vienas iš jų, kurį paminėjo apie 90% visų apklausų gyventojų buvo siekis gauti finansines paslaugas kuo pigiau. Antroje vietoje, bet jau tik su 60% apklaustųjų pritarimu buvo paslaugų suteikimo greitis. Taigi, kas liečia paskolas, tai kaina ir paskolos suteikimo greitis yra svarbiausi kriterijai pagal kuriuos Lietuvos gyventojai sprendžia kur kreiptis dėl finansinių paslaugų.

Moteris imą greitą kreditą

Greitieji kreditai šitame kontekste yra tik labai vidutinė paslauga. Taip, tiesa, tai yra paskola, kurią galima gauti greičiausiai iš visų, kurios šiuo metu prieinamos Lietuvoje. Vis dar nėra jokios kitos galimybė užpildžius kredito paraišką tikėtis pinigų per valandą nuo patvirtinimo. Tačiau tai taip pat yra ir pati brangiausia paslauga, kur jos vidutinė palūkanų norma gali kelis kartus viršyti vidutinę kitų vartojimo paskolų kainą. Vartojimo paskolos atvirkščiai, palyginus su greitais kreditais yra pigios, bet kartais pinigų gali reikėti palaukti ir daugiau nei parą, kas kiekvienam tikrai neįtiks.

Čia susikoncentruosime ties vienu klausimu: ką daryti, kad galėtume pasiekti aukso vidurį tarp greičio ir kainos, kur neabejotinai aptinkami pigūs kreditai. Apie tai būtų galima kalbėti ilgai ir nuobodžiai, bet šiandien jums pateiksime tris patarimus, kurie tikrai padės, jei turite būtent tokį poreikį.

1. Pasinaudokite paieška

Jei pigus kreditas yra jūsų prioritetas nr. 1, tuomet reikėtų susitaikyti, kad turėsite įdėti bent minimalių pastangų tokio kredito paieškai. Pigus skolinimasis neturėtų būti loterija, kur paraišką pateikiate bet kokiai bendrovei ir laikote špygas, kad objektyviai nepermokėjote.

Galbūt vieną kartą iš dešimties pavyks pasiskolinti pigiau nei vidutiniškai, bet likusius devynis kartus iš dešimties jūs rizikuojate sumokėti už savo naivumą. Kaip to išvengti? Paprasta – pasinaudokite paieška. Nustebsite, kad vien į paiškos laukelį įvedus pigių kreditų ar pigių paskolų užklausą, prieš save galėsite matyti susijusias reklamas ir kitų žmonių rekomendacijas, atitinkančias jūsų užklausą.

2. Pasidomėkite tarpininkų paslaugomis

Dar vienas lengvas būdas išvengti brangių kreditų – pasinaudoti tarpininkų paslaugomis. Tai nėra tipinės brokeriavimo paslaugos. Jei kalba sukasi būtent apie greituosius kreditus, tuomet nesunku atrasti tarpininkų, kuriems galite pateikti savo poreikį, o tuomet jie bendradarbiaudami su kreditoriais galės jums pateikti bent kelis pasiūlymus vienu metu. Iš jų jūs galėsite išsirinkti pigiausią. Neturėtų būti sunku surasti kas teikia tokią paslaugą.

3. Pagalvokite apie refinansavimą

Šitas punktas aktualesnis tiems, kurie ne tik planuoja skolintis ir ieško pigaus kredito, bet jau turi įsipareigojimų. Tai nebūtinai turi būti greitieji kreditai. Jei kalba sukasi apie turimus įsipareigojimus ir refinansavimą, tuomet kalbame apie bet kokios rūšies paskolas.

Jei esate būtent tokioje situacijoje, tai refinansavimas padėtų jums gauti pigų kreditą. Be to, galėtumėte dar ir sumažinti kainą kitų savo įsipareigojimų.

Tai – trys žingsniai, kurių įsisavinimas ir įsisąmoninimas padės jums gauti pigų kreditą dabar ir ateityje.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00