smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Greitųjų kreditų bendrovės

UAB "Bobutės paskola"

UAB „Bobutės paskola“ yra lietuvių valdoma greitųjų kreditų bendrovė, savo veiklą vykdanti nuo 2010 metų. „Bobutės paskola“ yra moderni ir inovatyvi kompanija siekianti skaidraus ir atsakingo bendravimo su klientais. Kompanija suteikia paskolas nuo 500 Lt iki 10000 Lt laikotarpiui nuo 10 dienų iki 24 mėnesių.

bobutes paskolaKreditai nuo 500 Lt iki 1500 Lt. suteikiami, 10, 20 arba 30 dienų laikotarpiui. Tuo tarpu vartojimo paskolos nuo 500 Lt iki 10000 Lt suteikiamos 2-24 mėnesių laikotarpiui. Paskolai gauti nereikalingas užstatas ar laiduotojas. Teikti paraiška kreditui galima internetu arba SMS žinute. Be to, galima atvykti į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje. Bobutės paskolos yra suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams, neįtrauktiems į ieškomų asmenų sąrašą. Asmenys, norintys gauti paskolą turi būti oficialiai dirbantys ir gaunantys ne mažesnes pajamas nei minimalus darbo užmokestis.

Taip pat svarbu, kad asmuo neturėtų pradelstų įsiskolinimų, t.y. kredito istorija turi būti gera. Kiekvienas klientas yra vertinamas individualiai. Naujiems klientams netaikomi jokie apribojamai pirmai paskolai. Vienu metu vienam klientui gali būti suteikta iki 3 vartojimo kreditų ar paskolų. Kompanija vertina lojalius klientus, todėl laiku grąžinantiems paskolas ateityje siūlomos specialios nuolaidos.

Lojaliu klientu tampama laiku grąžinus 3 suteiktus kreditus. Esant būtinybei trumpalaikių kreditų mokėjimo terminą galima pratęsti. Pratęsimo kaina yra lygi kredito suteikimo mokesčiui. Ilgalaikių kreditų grąžinimo terminas nepratęsiamas.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00