smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Greitųjų kreditų bendrovės

POP Kreditas

Pop kreditas prekinis ženklas priklauso gerai Lietuvoje žinomai greitųjų kreditų bendrovei UAB „Bobutės paskola“. Ši kompanija veiklą Lietuvoje vykdo nuo 2010 metų ir yra viena didžiausių kredito bendrovių Lietuvoje. Popkreditas.lt savo veikloje kaip svarbiausias vertybes akcentuoja patikimumą ir dėmesingumą savo klientams. Pagrindinės vertybės yra modernumas, lojalumas, atsakingumas, skaidrumas ir bendradarbiavimas.

popkreditasKompanija savo klientams siūlo vartojimo kreditus nuo 200 Lt iki 10000 Lt laikotarpiui nuo 10 dienų iki 36 mėn. Skolinantis nereikalingas užstatas ar laiduotojas. Kreditai suteikiami internetu. Tinklapyje pateikiama patogi skaičiuoklė, padėsianti greitai apskaičiuoti mėnesio įmokos dydį ir palūkanas priklausomai nuo norimos pasiskolinti sumos ir termino. Negalintiems laiku grąžinti kredito siūloma galimybė pratęsti grąžinimo terminą. Terminas pratęsiamas sumokėjus vienkartinį fiksuotą paskolos pratęsimo mokestį. Be to, suteikiama galimybė trumpalaikį kreditą paversti ilgalaikiu. Norint tai atlikti tereikia sumokėti palūkanas ir mokesčius, likusius iki kredito grąžinimo pabaigos. Atlikus šiuos veiksmus suteikiama galimybė pasirinkti norimą ilgalaikio kredito grąžinimo terminą. Pateikus paraišką paskolai gauti kreditas yra suteikiamas netrukus, jeigu asmuo atitinka visus reikiamus kriterijus kreditui gauti. Pateikus paraišką ne darbo metu ji nagrinėjama kitą dieną. Paraiškos nagrinėjimo ir paskolų suteikimo laiką rasite nurodytą įmonės svetainėje. Popkreditas.lt netaiko jokių apribojimų naujiems klientams. Net skolinantis pirmą kartą galima gauti bet kokio dydžio paskolą nuo 200 Lt iki 10000 Lt.

Popkreditas.lt kreditai suteikiami dirbantiems Lietuvos respublikos piliečiams, kurių mėnesinės pajamos yra ne mažesnės negu 1000 Lt. Besiskolinantys asmenys negali turėti pradelstų įsiskolinimų, be to finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos negali viršyti 40% per mėnesį gaunamų pajamų. Nedirbantiems studentams ir pensininkams bei užsienyje dirbantiems asmenims paskolos nesuteikiamos.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?