smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Greitųjų kreditų bendrovės

SMScredit.lt

SMSCredit.lt yra prekinis ženklas valdomas kompanijų grupės 4 Finance Group. SMCredit buvo pirmasis kompanijos 4 Finance įsteigtas prekinis ženklas, orientuotas į greituosius vartojimo kreditus privatiems klientams. Šiai kompanijai taip pat priklauso ir prekinis ženklas Vivus.lt. 4 Finance Group veikia šiaurės Europos šalyse, taip pat Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje ir kitose pasaulio šalyse. Iki 2011 metų SMS Credit buvo ne tik kompanijos prekinis ženklas, bet ir pavadinimas. Vėliau kompanija tapo žinoma kaip 4 Finance.

smscreditSMSCredit savo klientams suteikia paskolas nuo 100 iki 2000 lt laikotarpiui nuo 14 iki 30 dienų. Norint gauti kreditą kaip ir kitose greitųjų paskolų bendrovėse, nereikalingas nei užstatas nei laiduotojas. Naujiems vartotojams pirmasis kreditas suteikiamas nemokamai, tačiau pasiskolinti galima iki 1000 lt. Po paraiškos pateikimo teigiamo atsakymo atveju kreditas į sąskaitą pervedamas per 15 min. Yra galimybė sumokėjus papildomą mokestį pratęsti paskolos grąžinimo terminą. SMS Credit dirba kiekvieną dieną nuo 7 val. iki 24 val. Apie darbo laiko pasikeitimus informuojama internetinėje svetainėje. Paraiškos kreditui gauti teikiamos internetu užsiregistravus SMSCredit tinklapyje.

Pastoviems klientams suteikiama galimybė gauti kreditą paskambinus telefonu. SMSCredit bendradarbiauja su “Lietuvos Spauda” todėl paraišką kreditui gauti galima užpildyti spaudos kioskuose arba R-Kiosk parduotuvėse. Suteikiamo kredito dydis ir kredito limitas yra individualus, ir priklauso nuo kredito istorijos. Kreditas gali būti nesuteikiamas, jei asmuo neatitinka keliamų reikalavimų arba turi pradelstų mokėjimų.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00