smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Greitųjų kreditų bendrovės

Mogo

UAB „Mogo.lt“ yra tarptautinės įmonių grupės MOGO narys. Pagrindinė kompanijos veikla – automobilių išperkamosios nuomos bei atgalinio lizingo paslaugų teikimas juridiniams ir fiziniams asmenims. Mogo.lt orientuojasi į tris pagrindines vertybes: operatyvią pagalbą, atvirą bendradarbiavimą ir prisitaikymą prie kliento poreikių ir ilgalaikių ryšių puoselėjimą.

mogoMogo.lt suteikia galimybę operatyviai ir nesudėtingai pasiskolinti lėšų. Paskolos garantu tampa Jūsų automobilis. Galima pasiskolinti iki 90% automobilio vertės. Finansavimo principas yra nesudėtingas: norintieji pasiskolinti kompanijai parduoda savo automobilį. Automobilio savininkui paliekama galimybė išsipirkti savo transporto priemonę bei suteikiama teisė juo toliau važinėti. Pinigai už automobilį pervedami tą pačią dieną.

Norint gauti paskolą reikia pateikti paraišką finansavimui gauti. Paraišką galima pateikti užpildant paraiškos formą internetu, paskambinus tinklapyje nurodytu telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių. Paraiškos išnagrinėjamos per 30 minučių ir esant teigiamam atsakymui pasirašoma sutartis. Terminas, kuriam pasirašoma sutartis priklauso nuo kliento poreikių ir gali būti nuo 4 mėn. iki 60 mėn. Sudarant sutartį su mogo.lt netaikomi jokie sutarties sudarymo mokesčiai. Sudarant sutartį internetu reikės pervesti 1 сt tapatybei patvirtinti. Taip pat kainuoja automobilio perregistravimas. Perregistravimo kainą galima sužinoti VĮ „Regitra“.

POP Kreditas

Pop kreditas prekinis ženklas priklauso gerai Lietuvoje žinomai greitųjų kreditų bendrovei UAB „Bobutės paskola“. Ši kompanija veiklą Lietuvoje vykdo nuo 2010 metų ir yra viena didžiausių kredito bendrovių Lietuvoje. Popkreditas.lt savo veikloje kaip svarbiausias vertybes akcentuoja patikimumą ir dėmesingumą savo klientams. Pagrindinės vertybės yra modernumas, lojalumas, atsakingumas, skaidrumas ir bendradarbiavimas.

popkreditasKompanija savo klientams siūlo vartojimo kreditus nuo 200 Lt iki 10000 Lt laikotarpiui nuo 10 dienų iki 36 mėn. Skolinantis nereikalingas užstatas ar laiduotojas. Kreditai suteikiami internetu. Tinklapyje pateikiama patogi skaičiuoklė, padėsianti greitai apskaičiuoti mėnesio įmokos dydį ir palūkanas priklausomai nuo norimos pasiskolinti sumos ir termino. Negalintiems laiku grąžinti kredito siūloma galimybė pratęsti grąžinimo terminą. Terminas pratęsiamas sumokėjus vienkartinį fiksuotą paskolos pratęsimo mokestį. Be to, suteikiama galimybė trumpalaikį kreditą paversti ilgalaikiu. Norint tai atlikti tereikia sumokėti palūkanas ir mokesčius, likusius iki kredito grąžinimo pabaigos. Atlikus šiuos veiksmus suteikiama galimybė pasirinkti norimą ilgalaikio kredito grąžinimo terminą. Pateikus paraišką paskolai gauti kreditas yra suteikiamas netrukus, jeigu asmuo atitinka visus reikiamus kriterijus kreditui gauti. Pateikus paraišką ne darbo metu ji nagrinėjama kitą dieną. Paraiškos nagrinėjimo ir paskolų suteikimo laiką rasite nurodytą įmonės svetainėje. Popkreditas.lt netaiko jokių apribojimų naujiems klientams. Net skolinantis pirmą kartą galima gauti bet kokio dydžio paskolą nuo 200 Lt iki 10000 Lt.

Puslapis 1 iš 7

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00