smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Geriausi ilgalaikiai kreditai

ilgalaikiai-kreditaiIlgalaikiai kreditai gali būti suteikiami ne tik bankuose, bet ir internetu. Vis daugiau greitųjų kreditų bendrovių prisitaiko prie klientų  poreikių ir siūlo įvairius ilgalaikių kreditų sprendimus. Galimybė pasiskolinti internetu leidžia patogiai ir negaištant daug laiko išsirinkti palankiausius pasiūlymus bei geriausias sąlygas.

Kredito sąvoka finansuose paprastai naudojama apibūdinti paskolas ar kitokius atidedamojo mokėjimo metodus leidžiančius vartotojams pirkti prekes ar paslaugas, o už  jas atsiskaityti vėliau. Paskolos ir kredito sąvokos skiriasi, tačiau visuomenėje jos dažnai vartojamos kaip sinonimai. Kreditas yra apibrėžiamas ir suvokiamas kaip pinigų skolinimas už tam tikrą atlygį, šiuo atveju – palūkanas. Kreditai paprastai skirstomi į ilgalaikius kreditus ir trumpalaikius kreditus, priklausomai nuo laikotarpio, kuriam kreditas yra suteikiamas. Be to, paprastai skiriasi ir skolinamos sumos, kadangi ilgalaikiai kreditai paprastai imami stambiems pirkiniams įsigyti, verslui finansuoti ar kitoms didelėms išlaidoms padengti.

Besiskolinantys asmenys yra linkę sumažinti paskolos ėmimo riziką ir vertina ilgalaikio kredito privalumus – didesnę sumą, kurią galima pasiskolinti, bei ilgesnį gražinimo terminą. Ilgalaikiai kreditai yra žymiai lankstesni už trumpalaikius ir labiau atitinka vartotojų poreikius. Pagrindiniai skirtumai tarp ilgalaikių kreditų suteikiamų banke ir kitų kreditų bendrovių yra skolinimosi procedūros sudėtingumas bei keliami reikalavimai. Norint gauti paskolą banke reikia vykti į banko skyrių ir pateikti reikalaujamus dokumentus. Laikotarpis, per kurį bankas priima sprendimą apie paskolos suteikimą gali pasirodyti per ilgas. Tuo tarpu greitųjų kreditų bendrovėse sprendimas priimamas tą pačią dieną, per kelias valandas. Be to, bankai kelia žymiai didesnius reikalavimus. Tuo tarpu kreditų bendrovės savo klientams taiko mažesnius reikalavimus taip prisiimdamos didesnę blogų ilgalaikių paskolų riziką. Šiai rizikai kompensuoti taikomos didesnės palūkanos ilgalaikiams kreditams.

Labiausiai ilgalaikių  kreditų rinkoje išsiskiria dvi paskolas teikiančios bendrovės: mogo.lt ir bigbank.lt. BigBank suteikiami kreditai yra bene didžiausi Lietuvoje. Šioje kompanijoje galima pasiskolinti nuo 1000 Lt iki 34000 Lt laikotarpiui nuo 6 mėnesių iki 5 metų. Lyginant su greitosiomis paskolomis tai gana ilgas paskolos grąžinimo laikotarpis, kadangi paprastai greitieji kreditai suteikiami laikotarpiams nuo 15 dienų iki 6 mėn. Mogo.lt siūlo visiškai naują ilgalaikių kreditų suteikimo modelį. Kompanija taiko automobilių išperkamosios nuomos principus suteikdama ilgalaikius kreditus savo klientams. Toks modelis veikia gana paprastai, tereikia parduoti kompanijai savo automobilį ir galite gauti kreditą iki 90% automobilio vertės. Sudarius kredito sutartį klientui suteikiama galimybė automobilį išsipirkti išperkamosios nuomos būdu ir taip suteikiama teisė toliau naudotis transporto priemone. Finansavimo laikotarpis, per kurį galima išsipirkti automobilį priklauso nuo besiskolinančiojo poreikių ir gali būti nuo 4 mėnesių iki 5 metų.

Greitųjų kreditų  bendrovės teikiančios ilgalaikius kreditus lygiai taip pat kaip ir bankai vertina savo klientų mokumo galimybes ir skatina atsakingą  skolinimąsi. Patariama prieš imant paskolą gerai įvertinti savo galimybes kreditą gražinti laiku. Susidūrus su sunkumais suteikiama galimybė atidėti kredito mokėjimą. Siekiant išvengti atidėjimų reikėtų atsakingai pasirinkti paskolos gražinimo laikotarpį. Skolinantis kelių metų laikotarpiui gali būti sunku įvertinti besikeičiančią asmeninių finansų  situaciją, todėl iškilus klausimams ar dvejonėms reikėtų  kreiptis į bendrovių konsultantus, kurie padės išsirinkti tinkamiausius sprendimus. Besirenkantiems ilgalaikį kreditą  rekomenduojama nedaryti skubotų sprendimų ir apsvarstyti visus galimus variantus.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?

Dar neteko - 26.7%
Šiandien bus pirmas kartas - 9.1%
Vieną kartą - 5.7%
Du kartus - 7.4%
Tris kartus - 7.4%
Keturis ir daugiau kartų - 43.8%

Viso balsavo: 176
The voting for this poll has ended on: 27 Kov 2021 - 00:00