smspinigai akcija - pirmas kreditas nemokamai

Gaukite pirmą paskolą nemokamai!

Bendrovė Pirma paskola nemokamai Pirmos paskolos dydis
Sumos (litais) Terminas Kreiptis
finance iki 1000 LT 
100 - 2000
14 - 30 dienų skolintis
centai esemesu iki 700 LT
150 - 2000
14d. - 12 mėnesių skolintis
litcredit Iki 750 LT
250 - 1500 14 - 30 dienų
skolintis
bendrovė teikianti kreditavima iki 750 LT 250 - 2000 7 -30 dienų skolintis
creditplus Iki 500 LT 200 - 200 15 - 45 dienos skolintis
popkreditas Iki 1500 LT 500 - 1500 10 - 30 dienų skolintis

 

Pirma paskola nemokamai – tokiu šūkių naujus klientus pasitinka nemaža dalis greitųjų kreditų bendrovių. Ar tai yra gerai ir ar verta pasinaudoti – spręsti galite tik Jūs, tačiau galima pasidžiaugti, kad bent pirmąją paskolą galima gauti faktiškai be išlaidų.

Greitųjų kreditų bendrovės nuo pat savo atsiradimo pradžios turi lupikautojų etiketę, mat jų taikomos palūkanos yra kelis kartus didesnės nei didžiųjų bankų, tad pirma paskola nemokamai – galimybė bent kiek parodyti žmonėms, kad trumpalaikės paskolos nebūtinai turi būti brangios. Be to, turintiems neigiamą nuomonę apie greitas paskolas vertėtų įvertinti ne tik dideles palūkanas, bet ir tai, kokiomis sąlygomis paskolos suteikiamos – dažniausiai tai daug paprastesnė ir lengvesnė procedūra nei bankuose, o ir reikalavimai keliami gerokai mažesni.

Grįžtant prie nemokamos paskolos, vertėtų pamąstyti, kam tai gali būti naudinga. Visų pirma tiems, kurie prispirti įvairių netikėtų išlaidų ar bėdų turi skolintis pinigų. Daug smagiau ir naudingiau skolintis tada, kai grąžinti tereikia tiek pat ir nė litu ne daugiau. Taip pat, pirma paskola nemokamai leidžia greičiau įgauti kredito davėjo pasitikėjimą bei pasigerinti savo kredito istoriją, ko pasekoje vėliau galima skolintis didesnes sumas ilgesniam laiko tarpui arba tikėtis geresnių kreditavimo sąlygų.

Pirma paskola nemokamai labai praverčia tuomet, kai iki atlyginimo mokėjimo dienos liko kelios dienos, o prekybos centruose organizuojami grandioziniai išpardavimai, kurių metu reikiamos prekės gali kainuoti net kelis kartus pigiau. Tiesa, skolintis pirkiniams reikia labai apgalvotai ir atsakingai, rekomenduojama pasitarti su šeimos nariais bei įvertinti, ar grąžinti pinigus tikrai pavyks ir ar pirkinys nesukels papildomų rūpesčių ateityje (pavyzdžiui, grąžinus paskolą truks pinigų būtiniausioms prekėms). Nesvarbu ar tai pirma paskola nemokamai, ar jau n-toji paskola su palūkanomis, visada skolintis būtina atsakingai.

Dar vienas labai svarbus dalykas imant paskolą – terminai. Svarbu tinkamai išdėstyti mokėjimus, kad vėliau netektų graužtis nagų. Nerekomenduojama nustatyti paskolos mokėjimo dienos prieš atlyginimo gavimą ar tą pačią dieną kai mokamas atlyginimas. Yra labai didelės vėlavimo galimybės, bankų sistemų streikavimai, interneto dingimo ir panašios bėdos, kurių pasekmės Jums gali brangiai kainuoti – kiekvieną vėluojamą dieną kredito bendrovė gali skaičiuoti delspinigius, net ir tuo atveju, jei palūkanoms taikoma nuolaida. Galima pastebėti, jog įvairių akcijų metu (tokių kaip pirma paskola nemokamai) suteiktoms paskoloms taikomi griežtesni atidėjimų, vėlavimų reikalavimai ir atitinkamai griežtesnės sankcijos už juos, tad būkite atsargūs ir gerai apgalvokite savo veiksmus, nes paskola yra itin svarbus dalykas, kur viena klaida gali kainuoti ypatingai daug ne tik tuo metu, bet ir ateityje – blogas įrašas Jūsų kredito istorijoje gali užverti kelius ne tik asmeninėms, bet ir verslo paskoloms, valstybinėms ir kitokioms paramoms.

Apklausa

Kiek kartų skolinotės iš greitųjų kreditų bendrovių?